Hotline: 0915 562 453
Warning: Declaration of _Galeria_Img::fetch($cnt) should be compatible with E_Image::fetch($mod, $cnt) in /www/bytove-jadra.sk/www/app/m.galeria_img.php on line 3

Referencie

Rekonštrukcia 1,5 izbového bytu- Jakobyho

Celková rekonštrukcia 4Ombytu, kde sa zmenila celková dispozícia izieb, kuchyne a kúpeľne s wc. V byte bola robená nová elektroinštalácia a vodoinštalácia. Následne boli sanačnou frézou odstránené omietky až do panelu. Na očistené steny sa naťahovalo lepidlo so sieťkou a jemná štuková omietka.Stropy sa robili zo sadrokartónu. Následne sa obkladala kúpeľňa a kuchyňa obkladmi a dlažbami. Na fotkách je znázornený celkový priebeh rekonštrukcie bytu.

Rekonštrukcia 2 izbového bytu- Muškátova

Celková rekonštrukcia 48mbytu s novou elektro a vodoinštaláciou. Ďalej osekanie omietok sanačnou frézou do panelu, následne nové omietky so sieťkou a sadrokartónom.Byt bol navrhnutý a urobený tak, aby bol bezbárierový, kde v kupeľni bola vybudovaná bezbarierová murovaná sprcha. Byt bol dokončený plávajúcimi podlahami a vymaľovaný bielou farbou.

Rekonštrukcia 4 izbového bytu- Prešov, Mirka Nešpora

Jedná sa o byt s celkovou rozlohou 86m2Byt prešiel celkovou rekonštrukciou od  demolačných prác, odstránení omietok do panelu, novými stierkami, elektroinštaláciou, vodoinštaláciu, obkladmi a dlažbami, novými sadrokartónmi, až po plávajúcu podlahu, vymaľovanie. V byte  bola vytvorená nová kuchyňa so vstavanými spotrebičmi , nové vstavané skrine, boli osadené nové vložkové zárubne. Na fotkách je znázornený celkový priebeh rekonštrukcie bytu.

Rekonštrukcia 3 izbového bytu- Denešova

Jedná sa o prestavbu 3 izbového bytu, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou od A-Z od demolačných a búracích prác, murovania jadra, od omietok , elektroinštalácie, vodoinštalácie, malieb, sadrokartónov, od obkladov a dlažieb, cez plávajúce podlahy, až po vstavané skrine s komplet novou kuchyňou. Na fotkách je znázornená kompletná rekonštrukcia.

Rekonštrukcia 2 izbového bytu- Wurmova

Jedná sa o rekonštrukciu 2 ibového bytu na sídlisku KVP. V byte z klasického štvorcového jadra, kde sú umiestnené 2 stúpačky, čo bola nevýhoda  rozmiestnenia kúpeľne a wc, sa vyčarovalo útulné jadro so sprchovacím kútom a závesným wc. Keďže obvodové múry boli nosné, nebola možná zmena dispozície izieb. V byte prebehla samozrejme tiež kompletná rekonštrukcia od omietok, elektroinštalácie, vodoinštalácie, až po samotné maľovanie a bola urobená rekonštrukcia kuchyne...všetko urobené od A-Z. Na fotkách je znázornená kompletná rekonštrukcia.

Rekonštrukcia bytového jadra- Adlerova

V byte bola prevedená rekonštrukcia jadra- kúpeľne s novou elektro a vodoinštaláciou. Bolo vymurované nové jadro so samostatným Wc, kde bola namontovaná závesná toaleta. V kúpeľni bola osadená vaňa, následne obložená bielou dlažbou v kombinácii s modrou mozaikou a na zemi bola položená dlažba s imitáciou dreva. Výsledok vidno na fotkách.

Rekonštrukcia 2 izbového bytu- Prešov

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou od frézovania omietok po panel až po nové omietky od elektroinštalácie po maľby. Celková rekonštrukcia je znázornená na fotkách.

Zateplovanie rodinného domu typu Bungalov- Šemša

Zateplenie rodinného domu polystyrénom hrúbky 10 cm s vyrovnávaním, lepením polystyrénu, nanesením sieťky s lepidlom až po finálnu silikátovú zelenú omietku. Bungalov bol obložený po obvode a na terase kameňom. Celkové zateplenie je znázornené na fotkách.

Rekonštrukcia starej fasády- Prešovska cesta

Dom s klasickým starým brizolitom dostal tvár novej fasády.

Rekonštrukcia izby- Trieda SNP

Rekonštrukcia detskej izby od šúchania starých omietok, cez sieťku, novú omietku, maľbu , plávajúcu podlahu až po montovanie nábytku.

Garantujeme vám
Precíznosť a profesionalitu
Prijateľné ceny
Serióznosť
Práce prevedené v najvyššej kvalite
Vašu maximálnu spokojnosť

V rámci vozového parku, disponujeme Nákladným autom s nosnosťou 4,7t, minibágrom Yanmar B25V s hmotnosťou 2,8 t, dodávkami  a osobnými autami. Práce vykonávame prevažne v lokalitách: Košice, Košicie-okolie, Prešov, Prešov-okolie.

Vzhľadom k regiónu, v ktorom pôsobíme, sú prispôsobené aj ceny. Pretože si uvedomujeme životné náklady a finančnú dostupnosť našich klientov.