Hotline: 0915 562 453
Warning: Declaration of _Galeria_Img::fetch($cnt) should be compatible with E_Image::fetch($mod, $cnt) in /www/bytove-jadra.sk/www/app/m.galeria_img.php on line 3

Rekonštrukcia bytového jadra

Rekonštrukcia bytového jadra sa javí ako zložitá prestavba avšak ide o demoláciu pôvodného umakartového jadra pri ktorej sa vykonávajú odborné úpravy. Konkrétne v rámci elektroinštalácie ide o kompletnú výmenu elektroinštalačnej siete vrátane osádzania elektrických zásuviek a osvetlenia, ktoré zahrňa odbornú manipuláciu s elektrickými rozvodmi. Rovnaké odborné úkony sa vykonávajú aj pri vodoinštalácii, kde vkladáme nové potrubie v spádovom uhle, potrebnom pri odvode a prívode vody do vašich zariadení (umývadlo, sprcha, vaňa). Obkladový matieriál a dlažba sa osádza podľa overených spôsobov tak aby došlo k čo najmenšiemu zbytkovému odpadu Vášho matierálu. To všetko sa vykonáva samozrejme na základe dizajnérskych požiadaviek klienta.

Pri celkovej rekonštrukcii jadra je tiež nutné odstránenie pôvodných omietok od panelu, nanesenie novej omietky s lepidlom a sieťkou, následné nanesenie maľby a plávajúcich obkladov.

Pri všetkých týchto úkonoch sa prihliada predovšetkým na kvalitu odvedených prác a taktiež na špecifické požiadavky klienta. Práce sa vykonávajú v súlade s dizajnérskymi trendmi súčasnosti.

Pre klienta je okrem celkových finančných nákladov rovnako dôležitá doba prevedenia rekonštrukcie do finálnej podoby. Samozrejme záleží na konkrétnom objekte, jeho rozmeroch a špecifikách žiadanej úpravy. V priemere však doba bežnej rekonštrukcie bytového jadra priebeha zhruba do: .... dní. Záleží nám na Vašom komforte a spokojnosti. U nás totiž naozaj platí : „náš zákazník, náš pán“.

Uvítame Vaše pripomienky, hodnotenia a celkový dojem počas vykonávania prác ako aj po celkovej realizácii rekonštrukcie.
Môžete tak urobiť pomocou komentárov a fotografií TU. Váš názor je pre nás smerodatný a zároveň poskytuje informácie
pre našich budúcich klientov.

Garantujeme vám
Precíznosť a profesionalitu
Prijateľné ceny
Serióznosť
Práce prevedené v najvyššej kvalite
Vašu maximálnu spokojnosť

V rámci vozového parku, disponujeme Nákladným autom s nosnosťou 4,7t, minibágrom Yanmar B25V s hmotnosťou 2,8 t, dodávkami  a osobnými autami. Práce vykonávame prevažne v lokalitách: Košice, Košicie-okolie, Prešov, Prešov-okolie.

Vzhľadom k regiónu, v ktorom pôsobíme, sú prispôsobené aj ceny. Pretože si uvedomujeme životné náklady a finančnú dostupnosť našich klientov.